Alışveriş Prosedürü

Elektronik alışveriş yapma adımları :

1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.
-Üye olabilmek için "ÜYE OLUN" veya "Yeni Üyelik İçin Tıklayın" linklerini kullanabilirsiniz.
2. Almak istediğiniz ürünleri miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.
3. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahildir.
4. Sepetinizdeki ürünleri 4  farklı şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeme , kredi kartı ile taksitli ödeme, havale ile ödeme ve kapıda ödeme. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayın.
5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir .Sipariş izleme birimimiz tarafından sisteme girmiş olduğunuz telefon numarası aracılığı ile tarafınıza ulaşılır teğit alınır ve/veya gerekli bilgiler verilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir  kargo şirketlerinden  biri tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.
6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir.
7. Herhangi bir aksilik durumunda sisteme bilgilerini bırakan alıcıya destek birimimiz tarafından ulaşılır ve/veya aksilik durumunda alıcı  müşteri İlişkileri    departmanımıza ;0 (224) 223 28 98 nolu telefondan ulaşarak gerekli bilgiye ulaşabilir ve/veya talebi olan konuyu bildirebilir

position="before"